GBS Shipping Logotype
Tellimine
Saadetise jälgimine
Meist
Kontakt

GBS Logistics

GBS Logistics pakub logistilisi lahendusi internetikaubanduse jaoks.

GBS Logistics on välja töötanud omapärase lahenduse kaubasaadetiste pealevõtmiseks ja kohaletoimetamiseks. GBS suudab tagada kogu protsessi optimaalse kasutatavuse ja selguse tellimisest kohaletoimetamiseni.

Tellimine – Saadetise jälgimine - Kättesaamine

Kui sooritate oste meie kontrollitud e-poodides, on teil võimalus kasutada meie abi kaupade toimetamiseks teie ukseni.

  • Tellimine: kaubasaadetise kohaletoimetamise tellimine on lihtne meie tellimisvormi kaudu.
  • Saadetise jälgimine: Te saate oma kaubasaadetise veoteekond jälgida pealevõtmisest kohale toimetamiseni. Teile saadetakse email, mis sisaldab viitenumbrit/numbreid kohe kui nad väljastatakse.
  • Kättesaamine: me toimetame teie kaubasaadetise teie ukseni.

Lihtne & Kiire

Kui sooritate oste kontrollitud e-poodides ja tellite meilt kohaletoimetamise, võtme teie tooted peale turvalisest pealevõtukohast ja toimetame nad teie ukseni.

Veo tellimine meie elektroonilise tellimislehe kaudu on lihtne, kiire ja usaldusväärne. Me ei nõua ebavajalikku informatsiooni muutes meilt veo tellimise lihtsaks ja kiireks.

GBS Logistics on kiireim kohaletoimetamise võimalus transportimaks tooteid, mida olete tellinud kontrollitud e-poodidest.

Usaldusväärne ja odav

GBS Logistics poolt pakutavad veo võimalused põhinevad partnerlusel osade kõige usaldusväärsemate logistika firmadega üle maailma. Seega saame pakkuda turvalisi, kiireid ja usaldusväärseid veolahendusi.

GBS Logistics pakub kindlustust, mis katab 100% kõigi saadetiste kaotsimineku või kahjustuste tekkimise. Sellest lähtuvalt on kliendid kaitstud igasuguste rahaliste riskide eest. Rohkem informatsiooni veo ja kindlustuse kohta leiate Tingimustes. .

Kui sooritate oste riikides, kus kehtivad soodustingimused, nagu näiteks madalamad maksud/käibemaks, võite säästa märkimisväärse rahasumma. Euroopa Liidu määrused sätestavad, et käibemaksu/müügimaksu peab tasuma ainult riigis, kus ostu sooritate. Kui sooritate oste riigis, kus on madal käibemaks või puudub see üldse ning toimetate tooted kohale GBS Logistics kaudu, säästate palju raha.